Přečtěte Si Tento Článek Před Použitím Tyčinek Do Uší! Tohle Je Ten Nejlepší Způsob, Jak Si Vyčistit Uši…

14/07/2024 | Vladimír Němec

Shrnutí:Tyčinky do uší nejsou jen zcela zbytečné při odstraňování mazu z vašich uší, ale mohou je skutečně poškodit. To je důvod, proč švýcarská společnost vyvinula zcela nový vynález, který vám umožní efektivně a hlavně bezpečně vyčistit vaše uši. Tento vynález se už šíří jako požár prostřednictvím sociálních médií a vypadá to, že velmi brzy se tyčinky do uší stanou minulostí.

Trpíte chronickou tvorbou ušního mazu? Záleží vám na vaší hygieně a prostě nedokáže vydržet pocit něčeho uvnitř uší? Používali jste tradiční bavlněné tampony nebo tyčinky do uší, pouze abyste zjistili, že to jen vtlačí maz dále, nebo jej vložíte příliš daleko dovnitř a cítíte ostrou bolest a podráždění zvukovodu? Pak si tohle přečtěte, než si dáte jeden z nich do ucha.

Přiznejme si, že nikdo ve skutečnosti nečte štítek na krabičkách s tyčinkami do uší, který vás upozorní na „Nevkládejte do ušního kanálu“. Použijeme je a cítíme, jak se maz pozouvá dál, cítíme něžnost citlivého kanálu, když tlačíme bavlněnou hlavu příliš daleko dovnitř, a celkově děláme více škody, neež užitku.

Ale teď je zde nový způsob. Způsob, jak zcela vyčistit vaše uši, a to bezpečně, bez bolesti a zvonění v uších.

O Čem to Mluvíme?

Tento nový produkt se nazývá Safe Swabber. Vytvořen švýcarskou společností zabývající se uváděním hygienických produktů do souladu s nejvyššími standardy a přesností jako jsou hodinky z této země.

Nejen, že to dělá lepší práci při čištění uší, než jakákoli malá levná dřevěná hůlka s bavlnou, jakou by kdy udělala, ale bez bolesti a 100% bezpečně.

Nakonec se můžete rozloučit s ucpanými uši a se všemi, kteří si zatlačili maz a vrátit se k čistým uším s ostrým a čistým sluchem a to vše při současném snížení množství produkovaného odpadu, protože již nepotřebujete jednorázové uchošťoury s touto omyvatelnou a opakovaně použitelnou čisticí sadou.

Nejlepší a Nejbezpečnější Způsob, Jak Si Vyčistit Uši?

Protože většina z nás v kanceláři není odborníky na hygienu uší, dali jsme Safe Swabber našemu odborníkovi na čištění uší, protože každá kancelář musí mít jednoho z nich.

První věc, která ho zasáhla, bylo to, jak měkký a pohodlný silikonový spirálový hrot v uchu je. Žádná bolest a příliš krátký na to, aby se náhodou zatlačila příliš daleko dovnitř. Byl to ten nejpohodlnější čistič uší, co kdy použil.

Druhou věcí bylo to, jak se jeho ucho později cítilo. Byl šokován, když viděl, kolik vytáhl mazu a jak úžasně se potom cítil.

Poté, co jsme mu přístroj sebrali, protože s ním nepřestával masírovat vnitřek uší, jsme ho posadili a zúžili to, co bylo na Safe Swabberu tak zvláštní:

Měkká silikonová hlava, která masíruje vaše ucho a účinně odstraňuje vosk pomocí speciálního tvaru vývrtky.

16 omyvatelných a opakovaně použitelných silikonových hlav pro použití celou rodinou.

100% bezpečný, daleko lepší než jakýkoli bavlněný tampon.

Snadné použití a údržba, stačí si jej hodit do ucha a umyjte si ho.

Ekologicky šetrné, díky opakovanému použití šetří spoustu odpadu.

Velmi kompaktní, snadno se vejde do vaší tašky nebo kabelky.

Použitelné pro každého, muže, ženu nebo dítě. Je to jedna velikost pro všechny.

Přišla v pěkné kompaktní a přenosné krabici spolu s náhradními hlavami a voněla svěží švýcarskou vynalézavostí. Bylo jich 16, pro případ, že je ztratíte nebo se vám po letech nadměrného užívání je podařilo opotřebit nebo máte jen spoustu členů rodiny a chcete, aby každý měl svou vlastní násadu (doporučujeme na ně psát čísla, aby se nezamíchali).

98% Uživatelů Doporučuje Safe Swabber Svým Přátelům

Vždy jsem měl problém s chronickým nahromaděním ušního mazu. Bavlněné tampony mě nikdy tolik nepomáhaly, až jsem přišel na stejný koncept jako u tohoto přístroje s výjimkou toho, že jsem používal srolovaný kus toaletního papíru, který jsem si spirálovitě zasunul do ucha, ale tohle je úplně jiný úroveň. Silikon je tak měkký a hladký a všechno vydrží bez potíží a bez bolesti. Miluji to!

Asi po deseti letech jsem si náhodou poškodil ušní buben a měl jsem docela trauma z tyčinek do uší a od té doby jsem se od nich držel dál. Všechno se to nedávno změnilo, když mi můj přítel doporučil tento produkt jako nejlepší způsob, jak ho bezpečně vyčistit.

Jsem hrozný pes na čistotu uší. Neodcházím z domu bez pár vatových tamponů v kabelce, a přestože jsem se v tom zlepšil, tak ty tyčinky stále tlačím příliš daleko a cítím bolest mého ušního kanálu. Viděl jsem přítele na Instagramu vysílat video o této soupravě a musel jsem to zkusit. Dovolte mi, abych vám řekl, že jsem byl šokován tím, kolik mazu tam ještě zbývá, aby bylo možné vyčistit tento úžasný malý spirálový silikon. Vždy jsem si myslel, že moje uši jsou nejčistší na světě a jejda, kámo, mýlil jsem se!

 

Závěr: Měli Byste Si Ho Objednat?

Chcete čisté uši? Nechcete si nechtěně propíchnout ušní bubínek? Pokud ano, Safe Swabber je nejlepší a nejbezpečnější způsob, jak si vyčistit uši, a pokud stále tlačíte malé dřevěné tyčinky do ušního kanálu, prosíme vás, abyste si přestali způsobovat bolest a objednali si tento úžasný produkt! Získejte tento produkt, dokud to ještě jde!

Nakonec je tu otázka ceny. Normálně by toto skvělé malé zařízení stálo zhruba 1600 CZK, ale společnost, která jej v současné době prodává, snižuje jeho cenu o 50% s dopravou zdarma. Takže ho můžete získat za pouhých 789 CZK.

Výhody:

  • Snadné použití kdokoli
  • Bezpečné použití dětmi
  • Pohodlné z měkkého silikonového materiálu
  • 16 silikonových hlav zahrnuto dost pro celou rodinu
  • Lze omývat a znovu použít

Nevýhody:

  • Vysoká poptávka a extrémně omezená nabídka

 

Jak Získám Safe Swabbery?

Nyní, když víte, že existuje a jak úžasný je, jsou zde tyto jednoduché kroky:

  1. Doporučujeme si objednat originální Safe Swabber z oficiálního webu zde.
  2. Zahoďte tyčinky do uší a vatové tampony.
  3. Užijte si bezpečné a dokonale spolehlivě čisté a čisté uši.


PROPAGACE
: Nyní s 50% slevou a dopravou zdarma po omezenou dobu!

Klikněte zde pro uplatnění vašich Safe Swabber 50% slevou – Doprava po celém světě po omezenou dobu >>>